"Çatı Olan Her Yerde Biz Varız..."
METAL PANEL KİREMİT VE ÇATI SİSTEMLERİ
TR EN
+90 850 270 00 22
+90 532 402 55 52
info@starbondmetal.com
Çatı Malzemeleri
Metal Kiremit Çatı Aksesuarları
Hareketli ve tüm diğer çatıların detay çözümlerinde Starbond Metal Panel Kiremit aksesuarları kesin çözümdür.Starbond Metal’de çok çeşitli yedek çatı bitirme parçaları, su oluk sistemleri, çatı pencereleri, havalandırma sistemleri, güneş enerji panelleri dahil olmak üzere çatı aksesuarları mevcuttur. Starbond Alaturka, Ottoman, Senator ya da Classic doğal taş kaplı ya da boyalı Metal Panel Kiremit seçerseniz, sizin seçiminizi bütünleyen uyumlu aksesuar seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca, Metal kir
DEVAMI
Yağmur Oluk Sistemleri
Projede yağmur oluk sistemleri kurulması planlanıyorsa Starbond Metal Kiremitler kurulmadan önce saçak önü ve yağmur oluğu yapılmış olmalıdır.Starbond yağmur oluk sistemi çatıdan yağmur suyunu etkin bir şekilde giderir ve yağmur suyunun  binadan güvenle uzaklaştırılmasını kanalize eder.
DEVAMI
Çatı Pencereleri
  Starbond Çözüm Ortağımız  
DEVAMI
Güneş Enerji Çözümleri
Starbond metal panel kiremit üzerine ve çatı yüzeyinin altında güneş elektrik ve yenilenebilir enerji çözümlerini entegre etmek için ideal bir platformdur.Starbond metal panel kiremit ile doğal güneş ışığının toplanmasıyla güneş ışığının enerjiye dönüştürülmesi ve solar metal panel kiremit ile elektrik üretilmesi anlamına gelir. Yenilenebilir enerji çözümü giderek daha popüler hale gelmektedir. Artık, elektrik tüketiminiz için para ödemeyiniz.
DEVAMI