"Çatı Olan Her Yerde Biz Varız..."
METAL PANEL KİREMİT VE ÇATI SİSTEMLERİ
TR EN
+90 850 270 00 22
+90 532 402 55 52
info@starbondmetal.com
Starbond Farklılığı

STARBOND METAL ÇATI KİREMİTİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

 

UYGUN MALİYETLİ

Starbond Metal Kiremitin yükte hafif, güçlü  tasarım özellikleri uygun maliyetli çatı kiremiti seçeneği haline getirir. Uzun ömürlü dayanıklı bir çatı malzemesi olması nedeniyle bakım maliyetine ihtiyaç duymaz, nakliyede tasarruf sağlar, kolay kurulumu işçilik maliyetleri ve inşaat süresinin azaltılmasını sağlar. 

 

HAFİFLİK 

Starbond Metal Kiremit diğer geleneksel kiremitlerle karşılaştırıldığında 7 kez daha hafiftir. Taşınması, kullanılması, depolanması  elverişlidir. Böylelikle, paradan ve kurulum zamanından tasarruf edilir. Destek yapı ve temeller üzerinde önemli ölçüde  daha az ağırlık ve stres yapar.
 

 

KOLAY ve HIZLI KURULUM

Starbond Metal Çatı Kiremiti çok hafiftir ve kolay bükülür, eğilir, kesilir. Bu nedenle her çeşit bina çatısı için uygundur. Hafif yapıda olduğu için kolay ve hızlı montaj edilir.

 

RENK SECENEK ÇEŞİTLİLİĞİ 

Müşteri gereksinimlerine  göre Starbond Metal Kiremitin pek çok rengi mevcutdur. Üretim  renkleri ekranda görülen renklerden bir parça farklılaşacaktır. Sipariş öncesi tam bir  gerçek  ürün numunesinin görülmesi  tavsiye edilir.

 

 

YANGIN DİRENCİ

Starbond Metal Kiremit yanmayan yüksek kaliteli alüminyum-çinko kaplı çelikten imal edilmiştir. Yangının  yayılmasında etken olan dıştan gelen sıcak közleri önlemek için yangına dayanıklılığıyla  güvenilir bir çözümdür.

 

DEPREM DİRENCİ  

Depremlerde ölümler, yaralanmalar ve hasarın en yaygın nedeni sıklıkla binalarda yetersiz yapısal destekler  nedeniyle ağır çatı kaplama malzemelerinin hareketi ve çökmesi sonucu olmaktadır. Starbond doğal taş kaplı metal kiremitler hafiftir, sağlamdır ve binanın yükünü azaltır ve depremlerde binanın altındaki yapılara kolayca zarara neden olmaz.

 

FIRTINA, RUZGAR, YAGMUR , KAR DİRENCİ ve GÜRÜLTÜ

Starbond Metal  Kiremitleri kenetlenerek ve yatay yapıda sabitlendiği için güçlü rüzgar ve yağmurlara dayanıklı ve dirençlidir. Bu birbirine sabitleme işlemi Starbond Metal Kiremit Çatıyı son derece güvenli hale getirir. Taş kaplı Starbond Metal Kiremit Çatı geleneksel çatı malzemelerinden yapılmış bir çatıdan daha fazla gürültü üretmez.

 

GARANTİ 

Galvalume ( Aluzinc ) kaplı Starbond Metal Kiremit çatılar çok az veya hiç bakıma maruz kalmadan atmosferik koşullara dayanma gücüne sahiptir. Doğru montajlandığında, Starbond Metal kiremit Çatının,  bir binanın tipik ömrü boyunca değiştirilmesi gerekmez,  böylece Starbond Metal kiremitler, 50 yıllık garanti taşır.
 

 

İÇ, DIŞ SAĞLAMLIK ve GÜZELLİK

Tüm Starbond ürünleri Alu-zinc çelikden üretilmektedir. Sıradan galvanizli çelik çatı ürünleri ile karşılaştırıldığında çok daha fazla kalıcı ömürlü olduğu kanıtlamıştır. Bu, alüminyum bariyerlerle korunan çinkoyla çeliğin özünün korunmasıyla başarılır.
Çeşitli renklere sahip doğal taş kaplı Starbond metal kiremitler herhangi bir binaya  eşsiz bir şıklık katarken aynı zamanda kalın tabakasıyla tüm hava koşullarından da koruma sağlar. Böylece, doğal taş kaplı olmak, güneşin güçlü UV ışıklarına maruz kalmaktan da  korunur.

 

MÜKEMMEL DAYANIKLILIK

Starbond Metal Kiremitleri,  mükemmel anti korozyon özellikleriyle farklı olmasını ve  50 yıldan daha uzun ömür sürmesini sağlayan yüksek kaliteli galvalume ( Aluzinc ) panellerin doğal taş ile kaplanmasıyla yapılır.

 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Starbond Metal Kiremit Çatı Sistemleri coğrafi bölgeye bağlı olarak yıllık enerji maliyetlerinden %40 tasarruf edilebilmesini sağlar. 60-70 derece arası kurulabilen Starbond Metal Kiremit Çatı kaplamaları  çatının yüzey sıcaklığın azaltılabilir ve  çatının absorbe ettiği güneş enerjisinin %70 inden korur.

 

          

 

GERİ DÖNÜŞÜM ve ÇEVRESEL FAYDA 

Starbond Metal Kiremit % 100 geri dönüşümlü olup faydası çevreyedir. Bir kere herbir Starbond metal kiremit uzun ömrünün sonuna geldiğinde tamamen yeniden kazanılır. Starbond Metal Kiremit geleneksel çatı malzemeleriyle karşılaştırıldığında kamyon başına sekiz kez fazla taşınabilir. Bunun anlamı önemli ölçüde yollarda araçların ve CO2 emisyonlarının azalmasıdır. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/starbond/domains/starbondmetal.com/public_html/pages/support/detail.php on line 151