"Çatı Olan Her Yerde Biz Varız..."
METAL PANEL KİREMİT VE ÇATI SİSTEMLERİ
TR EN
+90 850 270 00 22
+90 532 402 55 52
info@starbondmetal.com
Şirket Profili

24 yıldır metal kiremit ve çatı sistemlerinde kaliteli, garantili üretimleri ile inşaat - yapı malzemeleri sektörüne hizmet veren aile kuruluşumuz "Starbond Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri" profesyonel yönetim ve uzman teknik kadrosu ile başarılı hizmetlerine süreklilik kazandırmak hedefi ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Starbond Metal Panel Kiremit ve Çözüm Sistemleri üretimi ile inşaat sektöründe ilkeli, güvenilir ve saygın çalışması ile güvenin, kalitenin ve çevre duyarlılığının simgesi olmuş, olmaya devam etmektedir.
Kuruluşunun amacı Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri Çözümü olan, STARBOND bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri çözüm ortağı bayileri ile birlikte titizlikle, kalite ve saygınlık ilkesi ile zamanında bitirmiş olup, devam etmekte olan projelerinde de söz verdiği zamanda çözüm ortakları ile birlikte bitirmeyi taahüt etmektedir.
Gelişmiş teknolojinin ürünleri ve uygulama modelleri kullanılarak garanti kapsamında üretim ve hizmet sunmayı ilke edinen kuruluşumuz, köklü geçmişiyle inşaat sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile gelecekte de sürekli istikrarlı bir şekilde hizmet üretmeye devam edecektir.
Markamız STARBOND, metal kiremit ve çatı sistemlerinde kesin çözüm olmasından dolayı Dünya çapında tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.