Preloader

Adres

Anadolu Organize Sanayi 7 Cadde No:6
Malıköy - Temelli - Sincan Ankara - Türkiye

Telefon & Fax

Tel: +90 850 270 00 22

Tel: +90 312 522 00 06

Gsm: +90 546 545 63 49

Fax: +90 212 690 87 38

E-Mail

info@starbondmetal.com

Language

50

Yıl
Garanti

STARBOND METAL KİREMİT

Metal Kiremit ve Çatı Sistemlerinde 1 Numaralı Tercihiniz

Gelişmiş teknolojinin ürünleri ve uygulama modelleri kullanılarak garanti kapsamında üretim ve hizmet sunmayı ilke edinen kuruluşumuz, köklü geçmişiyle inşaat sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile gelecekte de sürekli istikrarlı bir şekilde hizmet üretmeye devam etmektedir.

  • Uzman Kadro
  • Profesyonel Ekip
  • Teknik Destek
  • Proje Ürün Üretimi
İLETİŞİM

+

Yıl
Garanti

+

Çatılarda
Biz Varız

+

Bayi
Noktalarımız

+

Yıllık
Birikim ve tecrübe

Çevreci, geri dönüşümlü, estetik görünümlü ve akıllı bina yapımında tercih edilen marka

ÜRÜNLER
Hemen Teklif Alın +90 850 270 00 22
NEDEN STARBOND

Metal Kiremit ve Çatı Sistemlerinde Kesin Çözüm

Metal Panel Ürünleri

Ürünleri İncele

Çatı Detay Aksesuarları

Ürünleri İncele

Uygulamalar

Metal Çatı Uygulamaları

Neden Starbond

Fazlasını Keşfet

Markamız STARBOND, metal kiremit ve çatı sistemlerinde kesin çözüm olmasından dolayı
Dünya çapında tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

İLETİŞİM

Şirket Profili

24 yıldır metal kiremit ve çatı sistemlerinde kaliteli, garantili üretimleri ile inşaat - yapı malzemeleri sektörüne hizmet veren aile kuruluşumuz "Starbond Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri" profesyonel yönetim ve uzman teknik kadrosu ile başarılı hizmetlerine süreklilik kazandırmak hedefi ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Starbond Metal Panel Kiremit ve Çözüm Sistemleri üretimi ile inşaat sektöründe ilkeli, güvenilir ve saygın çalışması ile güvenin, kalitenin ve çevre duyarlılığının simgesi olmuş, olmaya devam etmektedir.

Kuruluşunun amacı Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri Çözümü olan, STARBOND bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri çözüm ortağı bayileri ile birlikte titizlikle, kalite ve saygınlık ilkesi ile zamanında bitirmiş olup, devam etmekte olan projelerinde de söz verdiği zamanda çözüm ortakları ile birlikte bitirmeyi taahüt etmektedir.

Starbond

Kolay & Hızlı Kurulum

+90 850 270 00 22 Çatınızı Renklendirin

Çatı olan Her Yerde
Biz Varız

Metal Kiremit Nedir?

Starbond Metal Kiremit volkanik oluşmuş doğal taş granüllerle kaplıdır. Bu kaplamalar sert tabakasıyla çatıyı hava şartlarına karşı koruyarak doğal bir güzellik katar. Canlı renkli doğal taşlar güneşin aşırı UV sine karşı korur ve çatı renk değiştirmez. Starbond ana renkler dışında, farklı renkler karıştırılarak yeni tonlar yaratılabilir.

Devamı

Starbond Renkleri

Çeşitli renklerde ve modellerde olup binaya seçkinlik kazandırır. İstenilen renklerde üretim yapılmaktadır. Daha fazla renk mevcuttur. Üretim renkleri broşürdeki renklere göre çok az farklılık gösterebilir.

Devamı

Starbond Farklılığı

Uygun maliyet, Hafif ve Dayanıklılık, Kolay ve Hızlı Kurulum, Renk alternatifleri, Yangın direnci Deprem Direnci, Garanti, iç dış sağlamlık ve Estetislik gibi özellikleri starbond metal çatı sistemlerinin öne çıkan özellikleridir.

Devamı

Kurulum Rehberi

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Starbond ürünlerini kullanmadan önce kaplacak çatının hazır olması önceliğiniz olmalıdır. sonrasında kurulum rehberi ile çatınıza kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Devamı

Garanti

Kurallarına uygun montajlandığı takdirde Starbond çatının bir binanın tipik ömrü kadar değiştirilmesi gerekli olmayacaktır ve Starbond garanti 50 yıllık bir süre için desteklenen bağımsız bir sigorta olacaktır.

Devamı

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz konularla alakalı sizler için başlıklar belirledik. Aşağıaki linkten içeriklere erişebilirsiniz.

Devamı