Preloader

Adres

Anadolu Organize Sanayi 7 Cadde No:6
Malıköy - Temelli - Sincan Ankara - Türkiye

Telefon & Fax

Tel: +90 850 270 00 22

Tel: +90 312 522 00 06

Gsm: +90 546 545 63 49

Fax: +90 212 690 87 38

E-Mail

info@starbondmetal.com

Language

Sıkça Sorulan Sorular

Çatı olan Her Yerde Biz Varız

Uzun ömürlü olması nedeniyle tekrar bakım maliyeti gerektirmez. Kolay montajlanması nedeniyle işçilik maliyetleri ve kurulum zamanı düşer. Hafif olması nedeniyle nakliye maliyetleri düşer. Bununla birlikte 30 yıldan 50 yıla kadar çatınızın garantisi, evinizin yeniden satış değeri, paranızın ve enerji faturalarınızın korunması gibi değerlere sahip olursunuz.
Kenetlenerek kurulumu yapısı ve yatay olarak sabitlenmesi nedeniyle güçlü rüzgarlara, suya, yağmura dayanıklıdır, çatlamaz kırılmaz,
Diğer malzemelerle yapılan çatılardan daha gürültülü değildir. Herbir metal kiremit doğal taşla kaplanarak birleştirildiğinden evin içine gürültünün sızmasını önler, buna ilave olarak Starbond straforu ilave olarak kullanıldığında, Starbond metal çatınız çift koruma ile korunur..
Metal kiremitlerin üzerinde, doğal taş granülleri UV ışınlarına dayanıklı kalın bir kimyasala gömülür. Kimyasalların son tabakasına tekrar doğal taşlar uygulanır, daha sonra metal kiremitler yüksek sıcaklık da fırınlarda pişirilir.
Hayır, çünkü Starbond Metal Kiremit çatılar çatı içine emilerek gelen güneş enerjisinin yüzde 40'ını özel kaplamalarıyla önler ve çatı yüzey sıcaklıklarını düşürür.
STARBOND METAL PANEL KİREMİT VE ÇÖZÜM SİSTEMLERİ uzun yıllardır inşaat malzemeleri sektöründe sağlam, kesin çözüm olarak, ilkeli, güvenilir ve dürüst çalışması ile güvenin, kalitenin ve çevre duyarlılığının simgesi olmuş, olmaya devam etmektedir.
Starbond Metal Çatı üzeri ve çatı yüzeyinin altı güneş elektrik ve güneş termal yenilenebilir enerji çözümlerini entegre etmek için ideal bir platformdur.
Aluminyum-çinko alaşımlı doğal taş ve akrilik reçine kaplı Starbond metal çatı kiremitleri garantilidir. Kusurlu işçilik ve hatalı montaj dan kaynaklanan bir neden olmaksızın garanti geçerlidir.
Çeliğin tabanına uygulanan Alüminyum-çinko alaşımı metal kaplama ile korozyona karşı dayanıklıdır. İlave koruma cezbedici, özel pigmentli boyalardan ve doğal taşlardan da gelir.