Preloader

Adres

Anadolu Organize Sanayi 7 Cadde No:6
Malıköy - Temelli - Sincan Ankara - Türkiye

Telefon & Fax

Tel: +90 850 270 00 22

Tel: +90 312 522 00 06

Gsm: +90 546 545 63 49

Fax: +90 212 690 87 38

E-Mail

info@starbondmetal.com

Language

Metal Kremit Nedir?

STARBOND METAL KİREMİTİN KAPLADIĞI DOĞAL TAŞLAR 500 YILDA OLUŞMUŞ MAĞMATİK TÜREVLİ BİR TAŞ CİNSİDİR VE SU TUTMAZ ÖZELLİKLİDİR.

Starbond Metal Kiremit volkanik oluşmuş doğal taş granüllerle kaplıdır. Bu kaplamalar sert tabakasıyla çatıyı hava şartlarına karşı koruyarak doğal bir güzellik katar. Canlı renkli doğal taşlar güneşin aşırı UV sine karşı korur ve çatı renk değiştirmez. Starbond ana renkler dışında, farklı renkler karıştırılarak yeni tonlar yaratılabilir.

Çevre Dostu

Starbond Metal Kiremit % 100 geri dönüşümlü olup faydası çevreyedir

Kolay ve Hızlı Kurulum

Starbond Metal Çatı Kiremiti çok hafiftir ve kolay bükülür, eğilir, kesilir.

STARBOND METAL KİREMİTİN YAPISI

Aluzinc ’ in ( Galvalume ) yapısı standart galvanizli ürünlerle karşılaştırıldığında 6 ila 9 kat daha uzun ömürlü ve daha sağlam bir çelik ürün olduğunu kanıtlamıştır.

Öncelikle, konutların metal çatısı çelikden yapılır. Konut uygulamaları için çatı çeliği başlangıçda çelikhanede çok büyük rulolar halinde üretilir. Daha sonra çelik fabrikasında pas önlemek için bir metal tabaka ile kaplanır.

 

Starbond Metal Kiremitin hammaddesi (Galvalume) Aluzinc' dir yani alüminyum ve çinko karışımıdır. Alüminyum hacimce yüzde 55 dir. Çinko, Galvalum oluşturmak için alüminyumla birleştirildiğinde çoğu durumda daha fazla koruma sağlar. Aluminyum ve çinko karışımı nedeniyle bu çelik asla paslanmaz.

Starbond metal kiremit tesisimizde çeliğin tabanı üzene özel birkaç tabaka kaplama yapılır. Sonra, kaıcı dayanıklılık sağlamak için fırınlarda pişirilir. Ürünlerimizin uzun ömürlü olması garnati ederiz. Sonuç olarak, Starbond Metal Kiremit ideal bir yapı malzemesidir.

STARBOND METAL KİREMİTLERİ ÇELİK BİR TABAN ÜZERİNE ÖZEL KAPLAMAYLA BİRKAÇ TABAKADAN YAPILMIŞTIR.